با ما تماس بگیرید

031-9101-5054

سرویس مدیریت سرور

راه کاری حرفه ای جهت راه اندازی پر سرعت وب سایت شما

و اما ما در هاست فایو چگونه شما را یاری خواهیم کرد؟

شما می توانید در سه سطح راه اندازی و پیکربندی، کنترل، نظارت و ارائه خدمات مدیریت کامل سرور به صورت مداوم و یا رفع مشکلات خاص خدمات هاست فایو استفاده نمایید.

راه اندازی و پیکربندی اولیه سرور

تیم متخصص هاست فایو با دریافت نیازمندی های شما و کاربری زیر ساخت سرور خریداری شده، سرور شما را در بهترین حالت ممکن کانفیگ و بهینه سازی خواهد کرد. این سرویس به صورت OneTime می باشد و پس از اتمام کانفیگ و تست های اولیه، سرور به شما تحویل داده خواهد شد و در صورت تمایل شما می توانید از خدمات دوره ای هاست فایو جهت مدیریت و نظارت سرور خود استفاده کنید.

رفع مشکلات خاص روی سرور

در صورتی که روی زیر ساخت شما اختلالی ناخواسته رخ داد و تمایل به رفع مشکل از جانب هاست فایو را داشتید، این امکان فراهم خواهد بود تا از خدمات رفع مشکل خاص روی سرور استفاده نمایید. تیم پشتیبانی هاست فایو در این حالت بنا به درخواست شما، مشکل ایجاد شده روی سرور را رفع خواهد کرد.

کنترل ، نظارت و ارائه خدمات مدیریت سرور به صورت مداوم

هاست فایو در این سرویس به صورت شبانه روزی، سرور شما را کنترل و پایش خواهد کرد تا هر گونه اختلالی قبل از وقوع شناسایی و رفع شود. در سرویس مدیریت کامل شما دسترسی به خدمات ویژه و با اولویت هاست فایو خواهید داشت تا هر گونه اختلال در کمترین زمان ممکن برای شما رفع گردد. در طول دوره استفاده از این سرور تمام بروز رسانی های استاندارد روی سرور شما ارائه خواهد شد.
در صورتی که تمایل به دریافت خدمات پشتیبانی و مدیریت سرور دارید، جهت دریافت جزئیات بیشتر و هزینه های انجام کار، با ما در تماس باشید.
تماس با ما

نمادهای اطمینان