طراحی فروشگاه اینترنتی

با افزایش روزافزون تقاضا برای کالا و خدمات آنلاین، چرا هنوز منتظر مشتری در زمان و مکانی مشخص هستید؟ اگر محصولی برای فروش دارید و قصد دارید وسعت کسب و کار خود را گسترش دهید، آنچه نیاز دارید یک وب سایت فروشگاه اینترنتی قدرتمند است. با خدمات برنامه نویسی و طراحی فروشگاه آنلاین هاست فایو، فروش محصولات خود را افزایش دهید و محدوده کسب و کار خود را در بازار رقابت گسترش دهید.

  • طراحی گرافیک و قالب اختصاصی
  • طراحی استراتژیک، از صفحه اول تا پرداخت در کمترین زمان
  • پنل مدیریت مجهز به انواع ابزار بازاریابی و سیستم مدیریت محتوا
  • بهینه سازی شده برای موتور های جستجو
  • طراحی واکنش گرا
با ما تماس بگیرید

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

مجموعه طراحی فروشگاه اینترنتی هاست فایو با تیم برنامه نویسی متخصص و حرفه ای در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، طراحی فروشگاه اختصاصی ، برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و برنامه نویسی اپلیکیشن فروشگاهی آماده همکاری در زمینه طراحی اختصاصی فروشگاه آنلاین ، طراحی تخصصی فروشگاه اینترنتی و برنامه نویسی اختصاصی و حرفه ای با تمامی مجموعه ها ، استارت اپ ها و کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه های تجاری در تهران و سراسر کشور است.

با افزایش روز افزون فروشگاه های آنلاین، مخاطبان شما در انتخاب فروشگاه هر روز بیشتر و بیشتر تبعیض قائل خواهند شد. اینجا است که اهمیت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به وضوح دیده می شود.
زمانی که صحبت از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می شود، آنچه واقعا اهمیت دارد ایجاد تجربه کاربری بیادماندنی برای بازدید کنندگان است. از ورود به وب سایت گرفته تا اقدام به خرید. مجموعه طراحی سایت فروشگاهی -  طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی هدفمند
همچون دیگر پروژه های هاست فایو، طراحی کاربر محور حرف اول را میزند. هدف اصلی تیم طراحان هاست فایو تبدیل یک بازدیدکننده به مشتری و تبدیل یک مشتری به مشتری وفادار است.
ما با رعایت استانداردهای UX، وب سایت فروشگاه اینترنتی زیبا و مدرنی برای شما طراحی می کنیم تا بازدیدکننده شما بتواند به آسانی در کمترین زمان محصولات مورد نظر خود را پیدا کرده و از فروشگاه شما خرید کنند.

بهینه سازی شده و ریسپانسیو
سایت فروشگاه آنلاین شما از همان ابتدا با رعایت اصول استاندارد سئو فنی طراحی می شود. شما می توانید در پنل فروشگاه خود، برای تک تک دسته بندی ها و محصولات کلمات کلیدی تنظیم کنید تا مخاطب شما بتواند محصولات شما را به راحتی پیدا کند.
همچنین با طراحی ریسپانسیو، ما وب سایت فروشگاهی شما را با تمامی صفحات نمایشی سازگار می کنیم تا مشتریان شما بتوانند با هر گونه کامپیوتر، موبایل و تبلت از فروشگاه شما خرید کنند.

پنل مدیریت و قابلیت های فروشگاه
پنل مدیریت وب سایت فروشگاه آنلاین شما دارای یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند خواهد بود که به شما اجازه می دهد تعداد نامحدودی دسته بندی و فیلتر تعیین کنید، بینهایت محصول برای فروش بگذارید و برای محصولات خود عکس، ویدیو و توضیحات تنظیم کنید.
روی محصولات خود تخفیف های گوناگون بگذارید و انواع روش های ارسال ( پست ، پیک و ...) و پرداخت ( پرداخت درب منزل ، پرداخت آنلاین و ...) را تعریف کنید.
همچنین با ابزارهای بازاریابی قدرتمندی همچون سیستم آماری اتوماتیک، سیستم اطلاع رسانی بوسیله ایمیل و پیامک و امکان ایجاد بازاریابی با درصد، میزان فروش خود را افزایش دهید.

 

بعلاوه طراحی وب سایت حرفه ای، مجموعه هاست فایو راه حل های انعطاف پذیر توسعه و طراحی اپلیکیشن را نیز برای فروشگاه های آنلاین ارائه می دهد و شما می توانید میزان مشارکت و رضایت مشتریانتان را با یک اپلیکیشن فروشگاهی مجهز به مقدار قابل توجهی افزایش دهید. 
مجموعه هاست فایو با تجربه کاری در چند کشور دنیا سریعترین و آسان ترین روش خرید و سیستم فروش آنلاین را ارائه می دهد و فروشگاه شما در تمامی ساعات شبانه روز، حتی در مواقعی که شما در خواب شبانگاهی یا در تعطیلات هستید نیز آماده ارائه خدمات به مشتریانتان میباشد.