کانفیگ directadmin

کانفیگ حرفه ای سرور DirectAdmin

کانفیگ به صورت کلی به بخش های بسیار مختلفی مربوط می شود که با توجه به زمینه فعالیت هاست فایو در این بخش به کانفیگ و مدیریت سرورها در زمینه های تخصصی مجموعه خواهیم پرداخت. سرور به سیستمی متشکل از سخت افزار (کامپیوتر) و نرم افزار نصب شده بر روی آن‌ (معمولا سیستم عامل سرور) اطلاق می‌شود که وظیفه آن پاسخ به درخواست‌های ارسال شده توسط کاربران از طریق شبکه است. با توجه به زمینه کاری هاست فایو منظور از شبکه در اینجا بیشتر شبکه جهانی وب یا اینترنت است. در صورتی که کانفیگ سرور به صورت حرفه‌ای و اصولی انجام شود، علاوه بر افزایش چشم گیر سرعت لود صفحات وب، با کاهش لود سرور مواجه خواهید شد که این به معنای صرفه جویی در هزینه و در نتیجه سود بیشتر در کسب و کار آنلاین شما خواهد شود. علاوه بر این، آپتایم بالا و کسب اطمینان مشتریان و همچنین موتور جستجوی گوگل از دیگر مزایای کانفیگ سرور به صورت حرفه‌ای است.

نصب و کانفیگ سرور با کنترل پنل دایرکت ادمین

قطعا برای ارائه خدمات میزبانی وب و هاستینگ تنها نصب یک سیستم عامل و کنترل پنل بر روی server کافی نیست زیرا به تنظیمات پیش فرض نمی‌توان اکتفا کرد و رعایت نکردن این مورد قطعا به سرور و تجارت شما آسیب وارد می‌کند و درکنار این مسئله سرور بازدهی کافی را نخواهد داشت.

بنابراین کلیه‌ی خدمات مورد نیاز برای راه اندازی سرور وب وارائه خدمات هاستینگ و یا میزبانی وب سایت به همراه کنترل پنل دلخواه شما باید نصب و کانفیگ شود. همچنین تنظیمات و پیکربندی‌های مورد نیاز در جهت بالا بردن ضریب امنیت و بازده سرور در کرنل لینوکس و سرویس‌های نصب شده به خصوص وب سرور باید اعمال گردند که سرور را جهت میزبانی و استفاده امن آماده کنند.

هاست فایو با تجربه چند ساله خود در زمینه IT و در مباحث تخصصی هاستینگ و ارائه خدمات سرور به همراه کانفیگ های حرفه ای و مدیریت سرور میتواند پاسخگوی کلیه نیازهای تخصصی برای راه اندازی ، کانفیگ و مدیریت سرور های مجازی و اختصاصی شما در زمینه های تخصصی هاستینگ ، سرور های شخصی ، سازمانی و موارد خاص باشد.

برخی از مواردی که در کانفیگ سرور توسط مجموعه هاست فایو اعمال می گردد در زیر آورده شده است :

1- آپدیت کلیه سرویس های مورد نیاز و کرنل اصلی سیستم

2- نصب و کانفیگ دیوار آتشین

3- نصب و کانفیگ آنتی ویروس و انتی شلر (sheller)

4- نصب و کانفیگ mode Security

5- نصب و کانفیگ آنتی دی داس

6- نصب و کانفیگ آنتی روت کیت

7- بهینه سازی و ایمن سازی سرویس دهنده وب apache, litespeed, nginx

8- ایمن سازی پوشه tmp/ که یکی از مهمترین قسمتهای نفوذ به سرور است

9- ایمن سازی سرویس دهنده ssh

10- ایمن سازی سرویس دهنده php

11- ایمن سازی سرویس دهنده dns

12- ایمن سازی سرویس دهنده ftp

13- ایمن سازی سرویس دهنده mail برای جلوگیری از دریافت اخطار spam

14- حذف سرویس‌ها غیر استفاده سرور

15- ایمن سازی سرویس دهنده sql

16- نصب و کانفیگ نرم افزار مانیتورینگ mysql و پروسه های در حال اجرا

17- بهینه سازی Mysql برای راندمان بیشتر

18- ایمن سازی پوشه های /tmp /var/tmp /dev/shm

19- اعمال تنظیمات مورد نیاز برای بکاپ گیری

20- جلوگیری از بایپس وب سرور و php

21- کنترل اسکریپت‌های perl ،cgi ،pyhton

و…

برای ثبت سفارش کلیک کنید